На Івано-Франківщині завершилися пошуки 17-річного хлопця, який зник під час відпочинку на річці Дністер. Його тіло знайшли та підняли на поверхню водолази.
Трагічна подія сталася поблизу села Городниця Коломийського району. Повідомлення про зникнення юнака під час відпочинку на водоймі надійшло до Служби порятунку ввечері 27 червня.

Під час пошуково-рятувальної операції тіло хлопця виявили водолази Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України «Львів». Після цього його підняли на поверхню та передали відповідним службам.
До проведення пошукових робіт було залучено 41 особу, сім одиниць техніки, два човни, катамаран, підводний дрон і безпілотний літальний апарат. На місці також працював психолог ДСНС, який надавав допомогу рідним загиблого.
Рятувальники вкотре закликають громадян суворо дотримуватися правил безпеки під час відпочинку біля водойм та не нехтувати елементарними заходами обережності.