У пункті пропуску Шегині – Медика митники спільно з прикордонниками викрили спробу незаконного ввезення в Україну великої партії електроніки, прихованої у спеціально обладнаному сховку автомобіля.
До пункту пропуску у напрямку «в’їзд в Україну» з Польщі прибув автомобіль Mercedes-Benz під керуванням 46-річної жительки Хмельницької області. Для проходження митного контролю жінка обрала смугу «зелений коридор», призначену для переміщення товарів, що не підлягають обов’язковому декларуванню.
Під час огляду транспортного засобу працівники митниці виявили спеціально облаштований тайник — так звану «подвійну стінку» між багажним і пасажирським відділеннями.
У сховку знаходилися 487 гаджетів, серед яких 303 смартфони Apple iPhone, 19 телефонів Samsung Galaxy, шість смартфонів Google Pixel та 159 бездротових навушників Apple AirPods Pro.





За попередньою оцінкою, вартість вилученої техніки становить близько 17 мільйонів гривень.
За цим фактом митники склали протокол про порушення митних правил за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. Крім того, матеріали передано до Бюро економічної безпеки України у Львівській області для перевірки за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 201-3 Кримінального кодексу України.