У Львівській області протягом однієї доби зафіксовано дві смерті на воді — загинули 14-річний підліток та 32-річний чоловік. Обставини обох випадків встановлюють правоохоронці.
Як повідомили у поліції Львівської області, перший інцидент стався 25 червня близько 18:00 під час купання в озері «Піщанське» поблизу Новояворівська. Там потонув 14-річний мешканець Новояворівська.
Того ж дня у реанімаційному відділенні помер 32-річний житель Шептицького району. Його напередодні доставили до лікарні після інциденту на водоймі в селі Станин.
За обома фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України з позначкою «нещасний випадок». Триває встановлення всіх обставин трагедій.
Правоохоронці закликають громадян дотримуватися правил безпеки під час відпочинку на воді: купатися лише у дозволених місцях, не залишати дітей без нагляду, уникати вживання алкоголю та не ризикувати під час плавання у невідомих або небезпечних водоймах.
Джерело: Поліція Львівщини