Протягом 23 червня російські війська майже 50 разів атакували територію Дніпропетровської області, застосовуючи безпілотники, ракети та артилерію. Під ударами опинилися два райони області.
Найбільших втрат зазнав Кривий Ріг. Там пошкоджено об’єкти цивільної інфраструктури та автомобілі.
Внаслідок атаки загинули троє людей: двоє чоловіків віком 25 і 34 роки та 54-річна жінка. Ще 26 осіб отримали поранення. За даними влади, шестеро постраждалих перебувають у важкому стані, 11 людей госпіталізовані у стані середньої тяжкості. Решта проходитимуть лікування амбулаторно.


Також під масованими обстрілами перебувала Нікопольщина. Ворог атакував Нікополь, а також Марганецьку, Покровську та Червоногригорівську громади.
Унаслідок ударів пошкоджені агропідприємство, поштове відділення, магазини, аптеки, автозаправна станція, багатоквартирні та приватні будинки, а також автомобілі.
На Нікопольщині загинули троє людей — 70-річний чоловік та жінки віком 40 і 44 роки. Ще двоє чоловіків, 26 та 73 років, були госпіталізовані у стані середньої тяжкості. Крім того, четверо постраждалих лікуватимуться амбулаторно.
Загалом внаслідок російських атак на Дніпропетровщині загинули шестеро людей, ще 32 дістали поранень. Обстеження територій та ліквідація наслідків обстрілів тривають.