У Святошинському районі Києва стався незвичайний випадок — до під’їзду багатоповерхового будинку забрів лось. Перелякана дика тварина сховалася всередині будівлі, а місцеві мешканці масово почали телефонувати на лінію 112.
За словами першого заступника начальника Патрульної поліції Олексія Білошицького, правоохоронці оперативно прибули на місце після численних повідомлень про лося, який гуляв містом. Під час пошуків вони виявили його у під’їзді житлового будинку.
«Лось у під’їзді. І це не жарт. Лінію 112 обривають місцеві з повідомленням про лося, який гуляє містом. Приїхали, шукали, а він… у під’їзді багатоповерхівки. Стоїть собі, заховався. Не пояснив причини своїх дій», — зазначив Білошицький.
Щоб безпечно врятувати тварину та не допустити небезпеки для мешканців, патрульні викликали спеціалістів із роботи з дикими тваринами. Фахівці застосували транквілізатори, після чого обережно транспортували лося до лісу.
На щастя, унаслідок інциденту ніхто з людей не постраждав. Самого лося також вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
Подібні випадки час від часу трапляються через те, що дикі тварини можуть виходити до населених пунктів у пошуках їжі або через втрату орієнтації. Фахівці наголошують: якщо ви помітили дику тварину в місті, не намагайтеся самостійно її впіймати чи прогнати. Найкраще одразу повідомити відповідні служби.