У Львівському районі внаслідок зіткнення двох автомобілів загинув водій, ще двоє людей отримали травми.
Дорожньо-транспортна пригода сталася 26 червня близько 21:40 на автодорозі «Київ–Чоп» поблизу села Деревач.
За попередніми даними поліції, зіткнулися автомобілі Hyundai Tucson, за кермом якого перебував 70-річний львів’янин, та Audi 100 під керуванням 19-річного жителя Львова.



Від отриманих травм водій Audi 100 загинув на місці події. Водій Hyundai Tucson та його 36-річна пасажирка були травмовані та госпіталізовані.
Унаслідок аварії рух на ділянці дороги був ускладнений. Обставини ДТП встановлюються.