На автодорозі «Київ – Чоп» у селі Привільне сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої травмувався працівник дорожньої служби.
Аварія сталася 23 червня близько 09:45. За попередньою інформацією слідства, 51-річний житель Київської області, керуючи мікроавтобусом Mercedes-Benz Sprinter, не був уважним за кермом, не врахував дорожню обстановку та допустив зіткнення з припаркованим службовим автомобілем дорожньої служби Opel Vivaro з причепом.


Після зіткнення мікроавтобус наїхав на 32-річного працівника дорожньої служби з Вінницької області, який саме виходив зі службового автомобіля.
Потерпілого госпіталізували до лікарні. У нього діагностували відкритий перелом руки, закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку та численні забої.
Медична допомога також знадобилася водієві Mercedes та двом його пасажиркам віком 22 та 37 років. Після огляду лікарями їх відпустили додому.
За фактом аварії слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху.
Попередньо встановлено, що водій мікроавтобуса був тверезим. Правоохоронці продовжують встановлювати всі обставини ДТП.