photo 2026 06 26 15 13 22

Україна провела черговий обмін військовополоненими, у результаті якого додому повернулися 160 українських захисників, які перебували в російській неволі ще з 2022 року.

Про це повідомив Володимир Зеленський.

Серед звільнених – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України.

Захисники брали участь в обороні Маріуполя та «Азовсталі», а також виконували бойові завдання на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.

Україна дякує команді, яка щодня працює над поверненням українців із полону, а також військовим підрозділам, які забезпечують можливість проведення обмінів.

«Пам’ятаємо про всіх, хто в неволі. Перевіряємо по кожному прізвищу. Усіх маємо повернути – і військових, і цивільних», – наголосив Зеленський.

Українська влада продовжує роботу над поверненням усіх громадян, які залишаються в російському полоні.

© 2025-2026 Ateo.live. Всі права захищені.Використання матеріалів сайту лише за умови гіперпосилання на «Ateo.live» не нижче другого абзацу. Cуб'єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа - R40-07123. ТОВ «Аteo», Головний редактор-засновник: Дзюбінський Михайло, E-mail редакції: ateolivenews@gmail.com Адреса: 81-312, Львівська обл.,с.Заверхи,вул. М.Заньковецької 32. Телефон: +380638698917