Україна провела черговий обмін військовополоненими, у результаті якого додому повернулися 160 українських захисників, які перебували в російській неволі ще з 2022 року.
Про це повідомив Володимир Зеленський.
Серед звільнених – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України.








Захисники брали участь в обороні Маріуполя та «Азовсталі», а також виконували бойові завдання на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.
Україна дякує команді, яка щодня працює над поверненням українців із полону, а також військовим підрозділам, які забезпечують можливість проведення обмінів.
«Пам’ятаємо про всіх, хто в неволі. Перевіряємо по кожному прізвищу. Усіх маємо повернути – і військових, і цивільних», – наголосив Зеленський.
Українська влада продовжує роботу над поверненням усіх громадян, які залишаються в російському полоні.