У Дрогобицькому районі Львівської області сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої травмувався пасажир легкового автомобіля. За даними поліції, водій перебував за кермом у стані алкогольного сп’яніння.
Аварія сталася 22 червня близько 20:10 у селі Станиля. Як попередньо встановили правоохоронці, 43-річний мешканець Дрогобицького району, керуючи автомобілем Renault Megane, не впорався з керуванням. Легковик виїхав за межі проїзної частини та врізався у бетонний стовп огорожі.
Внаслідок сильного удару травми отримав 48-річний пасажир автомобіля, житель Трускавця. Чоловіка госпіталізували до медичного закладу, де йому надають необхідну допомогу.

Під час перевірки правоохоронці встановили, що водій перебував у стані алкогольного сп’яніння. Наразі триває встановлення всіх обставин та причин аварії.
За фактом ДТП слідчі відділення поліції №2 Дрогобицького районного відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286-1 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху особами, які керують транспортними засобами у стані сп’яніння.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від трьох до п’яти років.
Підписуйтеся на наш Telegram: https://t.me/Ateolive
Слідкуйте за новинами у Facebook: https://www.facebook.com/Ateolivenews