Трагічна дорожньо-транспортна пригода сталася 21 червня близько 13:20 на автодорозі «Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий» у селі Городовичі Самбірського району Львівської області.
За попередніми даними, зіткнулися мікроавтобус Opel Vivaro, за кермом якого перебувала 34-річна мешканка Самбірського району, та електромопед під керуванням 74-річної жительки району.
Унаслідок сильного удару водійка електромопеда отримала тяжкі травми. Жінку терміново госпіталізували до реанімаційного відділення, однак врятувати її не вдалося – вона померла, незважаючи на всі зусилля медиків.
Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини та причини аварії. За фактом ДТП відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України – порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого.
Слідчі дії тривають.