У Тернополі сталася трагічна подія на воді. Під час відпочинку на Тернопільському ставі загинула дівчина 2011 року народження.
Як повідомили рятувальники, 24 червня о 15:01 до Служби порятунку надійшло повідомлення про зникнення неповнолітньої під час перебування на водоймі. На місце події оперативно прибули підрозділи ДСНС, які розпочали пошуково-рятувальну операцію.
Для проведення водолазних робіт було залучено фахівців Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України. Під час обстеження водойми водолази виявили дівчину та передали її медикам екстреної допомоги.
Лікарі боролися за життя потерпілої та проводили реанімаційні заходи, однак врятувати дитину не вдалося.
До пошуково-рятувальних робіт залучалися 16 рятувальників та чотири одиниці спеціальної техніки.
У ДСНС вкотре закликають громадян не залишати дітей без нагляду поблизу водойм та суворо дотримуватися правил безпеки під час відпочинку на воді.
Підписуйтеся на наш Telegram-канал: https://t.me/Ateolive
Слідкуйте за нами у Facebook: https://www.facebook.com/Ateolivenews