


У Львові сталася дорожньо-транспортна пригода за участю мотоцикла, автомобіля та електросамоката. Внаслідок аварії постраждала 38-річна жінка, яка керувала електросамокатом.
Аварія сталася 24 червня близько 14:20 на вулиці Богдана Хмельницького. За попередніми даними, зіткнулися мотоцикл Yamaha FZ-6 під керуванням 38-річного львів’янина та автомобіль Renault Master, за кермом якого перебував 41-річний мешканець Львова.
Після зіткнення мотоцикл за інерцією виїхав на електросамокат та збив його водійку. Жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована до медичного закладу.
За фактом ДТП слідчі Львівського районного управління поліції №1 відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 Кримінального кодексу України. Правоохоронці встановлюють усі обставини та причини аварії.